Home page > Aktuality > Sparta vzdává hold

Sparta vzdává hold

Ve čtvrtek 25. února se uskuteční největší hold v historii projektu „Sparta vzdává hold“. Bude to zápas HC Sparty proti HC Verva Litvínov, a vidět ho bude moci úplně každý fanoušek. Z důvodu epidemických opatření proti šíření koronaviru nebudou moci diváci sledovat utkání na stadionu, ale účastní se ho virtuálně prostřednictvím O2 TV Sport. 12. ročník holdu bude věnován složkám, které každodenně pomáhají v boji proti COVID-19.

Na rozdíl od předcházejících let, bude ten letošní realizován jediným zápasem. Jeho součástí bude uvedení videa, jako poděkování příslušníkům Armády ČR, Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy, Hasičskému záchrannému sboru ČR a Policii ČR za jejich práci v nelehkém roce 2020. V tomto klipu budou jednotlivé složky prezentovat, jak se postupně zapojovaly a stále pomáhají v boji s tímto onemocněním.

Během této pandemie se setkáváme s velkou vlnou solidarity. To je důvod, proč se jednotlivé složky dohodly, že se letošního výtěžku vzdají a vybranými penězi budou podpořena centra paliativní péče. Výtěžek z prodeje vstupenek i z aukce originálních dresů a oficiálních hracích puků věnují jednotlivé složky na konta dvou hospiců – pražského Cesta domů a Nablízku v Lysé nad Labem.

Podpořit dobrou věc můžete prostřednictvím dvou druhů virtuálních vstupenek za 90 Kč a 290 Kč, které jsou k disopozici v sítích Ticketportal a Ticketmaster. Po zaplacení obdržíte tzv. HOMEticket (viz ukázka Vstupenka_hold), s kódem k aktivaci balíčku O2 TV Sport a pro slevový kupón k nákupu ve fanshopu.

Zakoupením obou typů vstupenek získají fanoušci možnost sledování zápasu na O2 TV Sport.

 
Vstupenka Premium (cena 290 Kč) obsahuje:
  • Speciální rouška Sparta vzdává hold #12
    (materiál: vnitřní strana 100% bavlna, vnější 100% polyester, elastické úvazy za ušima)
  • Měsíční předplatné O2TV
  • Sleva 10 procent na nákup ve sparťanském fanshopu

Vstupenka Standard (cena 90 Kč) obsahuje:

  • Měsíční předplatné O2TV
  • Sleva 10 procent na nákup ve sparťanském fanshopu

Součástí finálního výtěžku budou i finance z dobročinné dražby dresů, v nichž sparťanští hokejisté odehrají zápas proti Litvínovu. Speciálním motivem symbolicky vzdají hold svým fanouškům, kteří nepřestali podporovat klub ani v období, kdy se kvůli bezpečnostním opatřením nemohou dostat na stadion. Dražba odstartovala ve středu 17. února a probíhá na tomto odkazu: https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/2202

Zapojte se do projektu „Sparta vzdává hold #12“ a přispějte tak na dobrou věc.

Zdroj: https://www.acr.army.cz

Odkaz na stránky projektu Sparty kde můžete koupit vstupenky: https://www.hcsparta.cz

Nahoru